top of page

Naomi Di Fabio VIPs

Public·20 members

[sport uživo] Hajduk Varaždin uživo 12 studenog 2023

prije 4 sata — UŽIVO: Počeo okršaj na Poljudu, Karoglan u zadnji čas ostao bez junaka zadnje domaće pobjede. Dvoboj Hajduka i Varaždina pratimo i komentiramo ...

Vukčević je oštro pucao prizemno, loptu je dirao Lučić taman toliko da je Drošđek nije mogao iskontrolirati te mu je ona prešla preko noge57' Sada Krovinović puca iz daljine, ali visoko iznad gola. Izmjene kod Varaždina. Ušao je Banovec umjesto Marine. Boršić je pak ušao umjesto Bručića46' Počelo je drugo poluvrijeme. Ušao je u ekipi Hajduka Moufi umjesto Žapera. Kod Varaždina je ušao Domjanić umjesto ozlijeđenog Šege45'+1 Gotovo je prvo poluvrijeme. Hajduk Varaždin uživo gledati 12 studenog 2023 grobničan prije 6 sati — grobničan – nk varaždin varaždin podudaranja. hesgoal dinamo. hesgoal nogomet. gdje gledati dinamo varaždin. grobnican varazdin live stream. Na kraju je pucao Krovinović s lijeva u gornji desni kut Zelenike, ali on sjajno brani i odbija u korner35' GOOOOL ⚽ za Hajduk. Benrahou je spasio jednu loptu, koja je umalo izašla iz igre, ubacio na pet metara, a tamo se na prvoj stativi našao Pukštas koji je posprema u mrežu32' Varaždin se dobro brani, Hajduk pokušava, ali ne stvara opasne situacije29' Postojnski sad lijepo pokušava s nekih 18 metara, ali otišlo je pored gola21' Najopasnija šansa Hajduka. Zelenika je istrčao i nije uspio dobro zahvatiti loptu, što je golmana gostiju prisililo da istrči. Benrahou je pucao, ali je Zelenika uspio odbiti u korner19' Poluprilika za Hajduk. UŽIVO/VIDEO: Hajduk u tri minute zabio dva gola Varaždinu prije 4 sata — Dvoboj Hajduka i Varaždina pratimo i komentiramo iz minute u minutu na našem portalu. minuti nakon što je Yassine Benrahou stigao tešku loptu na desnoj strani i ubacio pred gol, gdje se Pukštas lijepo snašao i petom zabio za vodstvo. U 38. minuti Hajduk je udvostručio vodstvo. Nakon ubačaja iz kornera, Šarlija se najbolje snašao pogodivši za 2-0. Prvu ozbiljniju priliku gosti su imali u 60. minuti, Vukčević je poslao prizemnu loptu na peterac, no DrožĐek je pucao preko gola. Domaćin je pobjedu osigurao u 67. minuti, Sahiti je sjajnom povratnom loptom uposlio Krovinovića koji je pogodio desni kut Zelenike. Varaždin je u 83. Hajduk Split NK Varaždin gledati prijenos 12 studenog 2023 prije 5 sati — [Nogomet==] Hajduk Split NK Rudeš uživo prijenos 4 studenog 2023 prije 9 sati — [TV PRIJENOS UŽIVO-] NK Rudeš Rijeka uživo prijenos gledati ... Hajduk Digital Live (Hajduk - Varaždin) Službena web stranica najvećeg hrvatskog nogometnog kluba. VARAŽDIN-Hajduk Split danas prijenos uživo + rezultat. Gdje Pogledaj rezultat Varaždin danas. Svi prijenosi, TV prikazivanja, rezultati uživo i više. Iznenadit ćete se... hajduk – nk-varazdin podudaranja. dinamo – nk ... Izašao je i Diallo, a ušao Šimun Hrgović72' Kolarić je zaustavio utakmicu da se raščisti dim s Poljuda nakon bakljade Torcide67' GOOOOL za Hajduk. Odlična akcija domaće ekipe. Livaja je poslao dugu loptu na desnu stranu, tamo ju je prihvatio Emir Sahiti te je sjajno po podu proslijedio na visinu jedanaeterca gdje je iz prve Filip Krovinović šalje u lijevi donji kut Zelenike. Vratar Varaždina nije imao šanse61' Izmjena i kod Hajduka. Izlazi Benrahou koji je danas ubilježio dvije asistencije, a ulazi Leon Dajaku59' Dobra prilika za Varaždin. Hajduk Split NK Varaždin gledati prijenos 12 studenog 2023 p prije 3 sata — prije 1 dan — Hajduk Split NK Rudeš prijenos 04/11/2023 prije 7 dana — prijenos uzivo hajduk istra gdje (SPORT TV) NK Osijek NK Rudeš uživo ...